היסטוריה ומידע

קצת היסטוריה 

מי הכסף ידועים ומוכרים לאדם עוד משחר ימי ההיסטוריה, מי הכסף נודעו כמקור המהווה שלב בסיסי ומקדים –  לרפואה ולחיזוק המערכת החיסונית של הגוף.

עם התפתחות התעשייה וייצור החשמל, ניתן היה לייצר תרחיף מי כסף באמצעות הליך אלקטרוליזה – בהליך זה אלקטרודות עשויות כסף טהור טבולות במים מזוקקים אשר עובר ביניהן מתח חשמלי. בתהליך זה מתפרקים מהאלקטרודות יוני כסף בעלי מטען חשמלי חיובי קל. כך נוצרים חלקיקים מזעריים(ננו-מטר קטן בגודלו אף מיצור חד-תאי כמו אמבה, למשל). למי הכסף יש ריכוזים שונים אשר נמדדים ביחידות-ppm (חלקים למיליון – parts per million).

91b816de-8c68-4ed2-b1b3-04e6efd07f32

תופעות לוואי בשימוש במי כסף!​

בשל גודלם הזעיר (ננומטר) של חלקיקי הכסף ,כשם שהם חודרים לתא בקלות-כך הם גם יוצאים ממנו ומפונים מהגוף על ידי מערכת הדם ומסולק ברובו מהגוף. השימוש במי הכסף אינו גורם לתופעות לוואי.

מינרל הכסף אינו מתנהג כשאר המינרלים כגון: סידן, מגנזיום ואחרים שעודפיהם שוקעים ומצטברים בדפנות הגוף. למשל סידן המופיע במוצרי חלב שוקע בכלי הדם וגורם להסתיידותם ולנזקים רבים אחרים, לעומת מי הכסף אשר מסולקים ומתפנים ברובם מהגוף – חשוב להדגיש שזאת משום שאנו מייצרים מי כסף באיכות הגבוהה ביותר – חלקיקים ננו קלואידיים.

כאמור, שימוש מוגזם במי כסף (ליטר ליום במשך שנה) עלול לגרום לתופעת לוואי קוסמטית המכונה "ארגיריה"  אשר אין ממנה כל ליקויים פיזיולוגים אחרים.

שאלות נפוצות

אילו תופעות לוואי יש משימוש עם מיי כסף קולואידים ?

אין לשימוש עם מי כסף תופעות לוואי, מינרל הכסף אינו חיוני ומסולק ברובו מהגוף. חלקו שוקע כמו סידן, מגנזיום ומינרלים אחרים שעודפיהם שוקעים ומצטברים בגוף. סידן המופיע במוצרי חלב שוקע בכלי הדם וגורם להסתיידותם ולנזקים רבים אחרים, לעומת הכסף שכמויותיו בתרחיף מי-הכסף זניחות.

הכמות הרעילה של כסף יוני בריכוז של 3.5 חלקים למיליון (חל"מ) היא כ-30,000 ליטר ליום!

מהי ארגריה, כספספת ?

בשימוש מוגזם עם מי כסף קולואידים, מעל המומלץ כליטר ליום וברציפות של למעלה משנה בערך עשויה להיות תופעת לוואי קוסמטית אחת בלבד!
שינוי בצבע העור בחלקים מסוימים בגוף בצבע כסוף כחול בשל הצטברות כסף ברקמות העור והתחברותו למלנין.
תופעה זו מכונה ארגיריה ובעברית כספספת. ארגנטום זה כסף בלטינית. (כספספת זה חידוש שלי)
זו אינה מחלה ואין ממנה כל ליקויים פיסיולוגים אחרים כלל!
ארגיריה זו תופעה קוסמטית ברובה המכריע

האם מינרל כסף חיוני לגוף האדם ?

כסף אינו מינרל הלוקח חלק בבנית גוף האדם ואינו חיוני לאדם במזונו אך מופיע באופן זניח באדמה ובמזון ומחקרים שנערכו בנושא מעידים על התדלדלותו של כסף באדמה לגידולים חקלאיים

האם מינרל הכסף יכול להיות רעיל?

כסף זו מתכת כבדה חצי אצילה וככזו יש לנהוג עמה במשנה זהירות. כסף הנו מינרל ניטרלי לבני אדם ואינו דרוש לבניית רקמות או תפקודי הגוף. גוף האדם מזהה את מינרל הכסף ככלוריד הלא מסיס ומשקיע אותו בנוזלי הגוף. בכל רקמות ונוזלי הגוף מצויים יוני כלוריד המשקיעים את מינרל הכסף ככלוריד הלא מסיס.

מרגע השקעת מינרל הכסף בנוזלי הגוף מינרל הכסף מאבד כל רעילות לבני אדם משום שהפך למלח כסף כלורי וככזה אינו רעיל כלל.

האם  מי כסף  הם מי שתייה?

 לא, מי כסף אינם מי שתייה והסיבה כי מי כסף מבוססים  על מים מזוקקים ואסור לשתות מעל ליטר ליממה. ניתן לשתות מי כסף למשך תקופה מוגבלת בכמות שאני מחליט, לפי הנתונים והנסיבות ולפי מצבו הכללי של החולה.

 מדוע ? מה מזיק במים מזוקקים?

העובדה שהם נעדרי מינרלים תגרום לבריחת מינרלים מהתאים בגלל מפל ריכוזים הפוך, כלומר: מינרלים במקום לחדור לתאים ולחזקם יזרמו מהריכוז הגבוה (התאים) לריכוז הנמוך(המים האופפים את התאים) לפי חוקי השוואת הריכוזים בטבע כלומר : אוסמוזה ודיפוזיה.

אם כך אסור לשתות מי כסף משום שהם מורכבים ממים מזוקקים?

 לא ולא, להיפך! מומלץ לשתות כוס אחת של מי כסף ליום ובכך לעודד התחלת תהליך של זרימת מינרלים מהתאים החוצה ובכך לנקות אותם  ממזהמים שונים שספגנו מהאוויר, מי השתיה הרגילים או המשומרים במיכלי פלסטיק נחות, מזון כימי ועוד דרכים אחרות.
מי מכם ששמע על מערכות סינון מים בשיטת האוסמוזה ההפוכה יודע שאלו מים מזוקקים, חומציים ומחמצנים

מומלץ לשתות מי כסף בבוקר על קיבה ריקה, לאחר 8 שעות של צום, בשינה.

לאחר השתייה של מי כסף ומים בכלל מומלץ להמתין כחצי שעה עד לחזרת ערך ההגבה (רמת חומציות ובסיסיות) של הקיבה לנורמטיבי 2.5 PH.

יציבות מי כסף כתמיסה יונית חיה

מי כסף זו תמיסה יונית או קולואידית חייה, כלומר יוני כסף טעונים במטען חשמלי ותכונתם להתחבר לאטומים או רדיקלים מידית.
זיקה זו מאפיינת את התמיסה היונית ומאימת על יציבות התמיסה.
תמיסת מי כסף שהעכירה או שינתה את צבעה עברה תהליכים כמו אגריגציה (גיבוב לגושים או למולקולות גדולות תוך שינוי ערך ההגבה בעיקר עם חלבונים), סדמנטציה (תסחופת).

תופעה זו גורמת ליוני הכסף להצטבר למבנה בצורה של אשכול- אין לשתות מי -כסף במצב זה , שכן, אשכולות יוני הכסף עלולים להצטבר בדפנות האיבר ולא להיתפנות משם!

לכן, חשוב ביותר שמי הכסף שאתם שותים יהיו ברמה הגבוהה ביותר.מי -הכסף המתקבלים לאחר תהליך הייצור במעבדה שלנו – הינם שקופים וצלולים לחלוטין. דבר המעיד על קטנם הננו-מטרי של חלקיקי הכסף שלנו ויעילותם, כמו גם סילוקם המהיר מהגוף.

תעודה מתוצאות

הניסוי על המוצר​

חברת AMINOLAB עושה בדיקות מעבדה בהקיף ארצי בדקה את איכות המוצר שלנו.

הקודם
הבא